مرکز مشاوره دکترسلام {کلینیک رواشناسی دکترسلام}

کلینیک روانشناسی دکترسلام

اولین مرکز 24ساعته در ایران

مرکز مشاوره دکترسلام 02125917355
مشاوره تلفنی
مشاوره آنلاین
مشاوره حضوری
مشاوره 24ساعته

امکان دریافت مشاوره فوری در هر ساعت از شبانه روز

روانشناسان مجرب

اختصاص روانشناس متخصص در حیطه درخواستی

مشاوره سریع

دریافت مشاوره بدون نیاز به نوبت قبلی

تعرفه مصوب

دریافت مشاوره با تعرفه مصوب سازمان نظام روانشناسی

سوالات متداول

از آنجا که شعار ما سرعت و سهولت در دریافت مشاوره روانشناسی است، شما با یک تماس یا پیغام در واتساپ میتوانید برای دریافت مشاوره اقدام کنید (لازم به ذکر است ما در کمتر از نیم ساعت شما را به روانشناس متخصص در حیطه درخواستی وصل میکنیم)

بله! تمامی روانشناسان ما دارای بیش از 10سال تجربه کاری هستند، همگی عضو انجمن رواشناسان ایران می باشند و صلاحیت آنها از فیلتر مدیریت احراز شده است.

قبل از برقرای جلسات مشاوره، سیستم ارجاع مجموعه (تیم پشتیبان) و سوپروایزر مرکز که دارای تحصیلات روانشناسی هستند، موضوع شما را بررسی میکنند و روانشناس متخصص در حیطه درخواستی را برای شما انتخاب میکنند تا بطور قطع از جلسات خود رضایت کاملی داشته باشید

مشاوره خانواده تبریز

مشاوره خانواده تبریز 021.25917355

فهرست مطالب

یکی از محبوب‌ترین و رایج ترین خدمات مشاوره ای، مشاوره خانواده است که برای حل مشکلات خانوادگی و ارتقای سلامت روان کاربرد دارد. در واقع اگر شرایطی رخ دهد که موجب تنش، تعارض، استرس و کشمکش میان اعضای خانواده شود و یا برای یکی از اعضای خانواده مشکلی رخ دهد مشاوره خانواده میتواند راه چاره باشد. مشاوره خانواده تبریز میتواند موجب شود که اعضای خانواده یکدیگر را بهتر درک کنند و مهارت های عبور از مشکلات خانوادگی را بیاموزند و روابط عاطفی شان بهبود یابد.

در ادامه این مطلب برخی از مزایای مراجعه به روانشناس خانواده را بخوانید:

 • بهبود روابط بین اعضای خانواده
 • یادگیری مهارت حل مسئله و مهارت های همسرداری
 • بهبود مشکلات خانوادگی
 • تقویت روابط عاطفی
 • دریافت راهکارهای علمی و اصولی برای برون رفت از مشکلات
 • افزایش سلامت روان اعضای خانواده

هرگاه مشکلی برای خانواده وجود داشت که به‌تنهایی قادر به حل آن نبودید و یا راه‌حل اصولی و کارآمد برای آن پیدا نکردید، بدانید که استفاده از خدمات مشاوره بصورت مشاوره خانواده تلفنی و مشاوره خانواده در واتساپ با بهترین مشاوره خانواده در تهران است. روانشناسان خانواده در کلینیک روانشناسی دکترسلام بصورت شبانه روزی 24و ساعته + تعرفه بهزیستی و بدون نیاز به نوبت قبلی این آمادگی را دارند که به شما کمک کنند که مشکلات خود با همسر، فرزند و یا میان دیگر اعضای خانواده حل کنید.

بهترین مشاوره خانواده در تبریز

اگر شما به دنبال بهترین مشاوره خانواده در تبریز هستید میتوانید با خیال آسوده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین کلینیک روانشناسی دکترسلام استفاده کنید تا به بهترین نحو ممکن بتوانید در جهت حل مشکلات خود قدم بردارید.
مشاوره خانواده تلفنی که با بهترین دکترین روانشناس خانواده انجام میشود، هیچگونه تبعیضی بین شهر و حل مشکلات مطرح شده برای خانواده ها ندارد. همچنین اصول و تکنیکی هایی که یک روانشناس به آن واقف است منحصر به جلسات حضوری نیست و میتوان بصورت آسان از ارتباط تلفنی با روانشناس استفاده کرد و از مزایای آن بهره برد.

برخی از مزایای دریافت مشاوره تلفنی عبارت اند از:

 • شبانه روزی و 24ساعته است
 • هزینه های کمتری نسبت به مشاوره حضوری دارد
 • نیاز به رفت و آمد ندارد
 • امکان ارتباط آسان و سریع با روانشناس وجود دارد
 • در زمان بروز مشکلات و لحظات سخت زندگی میتوان به سرعت با روانشناس صحبت کرد
 • معطلی های مشاوره حضوری برای دریافت نوبت قبلی را ندارد

از آنجایی که بسیاری از مردم شهر تبریز به دنبال بهترین مشاوره خانواده هستند و در این زمینه با مشکلاتی از قبیل بهترین مشاوره خانواده در تبریز کیست مواجه هستند، کلینیک روانشناسی دکترسلام طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان، این امکان را برای تمامی مردم ایران فراهم ساخته است که بصورت تلفنی بتوانند از روانشناسان مجرب و متخصصین دانشگاه ها مشاوره خانواده بگیرند. برای دریافت مشاوره خانواده در زمان دلخواه کافیست با شماره تماس 021.25917355 و شماره واتساپ 0921.2014880 در ارتباط باشید. تیم پشتیبانی مرکز مشاوره دکتر سلام بصورت 24ساعته آماده خدمترسانی به شما عزیزان می باشد.

بهترین مشاوره خانواده در تبریز در مرکز مشاوره دکترسلام 021.25917355

مرکز مشاوره خانواده در تبریز

مشاور خانواده که در مرکز مشاوره خانواده در تبریز و یا دیگر کلینیک های روانشناسی فعالیت دارد، مشاوری است که در مورد مسائل و مشکلات خانوادگی به مراجعین خود که شامل زوجین و دیگر اعضای خانواده هستند، مشاوره میدهد. یعنی مشاور خانواده همان مشاوره ای را میدهد که در مشاوره فردی در میان میگذارد و تنها فرق مشاوره خانواده با مشاوره فردی این است که روانشناس در مشاوره خانواده مسائل مربوط به یک خانواده را تحت بررسی و درمان قرار میدهد.

اگر یک خانواده این طرز تفکر را داشته باشد که میتوان در مورد مشکلات زناشویی و مشکلات خانوادگی از یک متخصص مشاوره خانواده کمک گرفت و به او اطمینان داشته باشد که مشاور خانواده در حل مسائل و ارائه راهکارهای علمی و اصولی کارآمد است، قطعا به سطح بالایی از آگاهی و رشد فرهنگی رسیده است. البته همیشه نیاز نیست که تمام اعضای خانواده در جلسات مشاوره حضور پیداکنند و هر فردی میتواند بصورت انفرادی نیست مشاوره خانواده دریافت کند.

در واقع روانشناس خانواده میتواند مسائل را از زوایای مختلف و از دید کل اعضای خانواده با شفافیت کامل بررسی و ارزیابی کند. چرا که در اغلب موارد هر یک از اعضای خانواده به مشکلات از یک دیدگاه متفاوت نگاه میکنند و نقش روانشناس در این بین بسیار مهم و اساسی است. همچنین روانشناس خانواده میتواند به شما بگوید که از چه شیوه ای برای حل مسئله و مشکلات بوجود آمده استفاده کنید.

مرکز مشاوره خانواده در تبریز - دکترسلام

مشاوره خانواده در تبریز

از آنجا که هر شخصی با نگرش، احساس و نگرانی های متفاوتی به مشاوره خانواده در تبریز مراجعه میکند، مشاور خانواده مسئولیت سنگین و مهمی در قبال خانواده دارد. مشاور خانواده میتواند با علم و تجربه خود در خانواده هایی که دلخوری و فاصله بین اعضای آن وجود دارد، در مسیر حل مشکلات نقش مهمی را ایفا کند.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که زمانی مشاور خانواده میتواند نقش خود را به درستی ایفا کند که مراجع همکاری لازم را انجام دهد. همچنین یکی از مهم ترین بخش های مشاوره خانواده این است که تغییر نگرشی رخ دهد و اعضای خانواده از مسئولیت خود در قبال مسائل آگاه شوند و آن را بپذیرند. به همین دلیل مشاوره خانواده میتواند تاثیر بسزایی در روابط و رشد فردی ما باشد به شرطی که ما در این مسیر قدم برداریم.

مشاوره خانواده در تبریز بصورت تلفنی و آنلاین

منبع خارجی این متن : psychotherapy