مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکترسلام – سایت رسمی

عکس اول وبلاگ دکترسلام

(24ساعته + تعرفه مصوب) (حضوری، تلفنی، آنلاین) مشاوره خانواده؛ مشاوره زناشویی؛ مشاوره ازدواج؛ مشاوره فردی

تمامی مشکلات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن توسط مشاوران مجرب و متخصص حل می‌شود

 • ارائه خدمات مشاوره حضوری / تلفنی یا آنلاین WhatsApp (از سراسر دنیا)
 • بدون نیاز به دریافت نوبت قبلی
 • فعالیت شبانه روزی و 24ساعته (حتی در روزهای تعطیل)
 • دارا بودن تیمی از بهترین روانشناسان تهران که همگی بیش از 10 سال تجربه کاری دارند 
 • امکان دریافت مشاوره فوری در هر ساعت از شبانه روز
 • اختصاص روانشناس متخصص در حیطه درخواستی
 • ارائه تعرفه های مصوب دولتی
سوالات متداول

از آنجا که شعار ما سرعت و سهولت در دریافت مشاوره روانشناسی است، شما با یک تماس یا پیغام در واتساپ میتوانید برای دریافت مشاوره اقدام کنید (لازم به ذکر است ما در کمتر از نیم ساعت شما را به روانشناس متخصص در حیطه درخواستی وصل میکنیم)

بله! تمامی روانشناسان ما دارای بیش از 10سال تجربه کاری هستند، همگی عضو انجمن رواشناسان ایران می باشند و صلاحیت آنها از فیلتر مدیریت احراز شده است.

قبل از برقرای جلسات مشاوره، سیستم ارجاع مجموعه (تیم پشتیبان) و سوپروایزر مرکز که دارای تحصیلات روانشناسی هستند، موضوع شما را بررسی میکنند و روانشناس متخصص در حیطه درخواستی را برای شما انتخاب میکنند تا بطور قطع از جلسات خود رضایت کاملی داشته باشید

ارتباط سریع و 24ساعته
⇓ کافیست کلیک کنید ⇓
عکس دوم وبلاگ مرکز مشاوره دکتر سلام

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی - 24ساعته ساعته + تعرفه بهزیستی

فهرست مطالب

مشاوره روانشناسی تلفنی چیست؟ آیا شده در برابر ناراحتی‌ها و مشکلات زندگی دچار درماندگی شوید و فرد مناسبی برای صحبت کردن و گوش دادن به حرف‌هایتان پیدا نکنید؟
بروز ناراحتی ها و مشکلات زندگی با درجه‌های مختلف در زندگی هر انسانی طبیعی است. بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند که با بروز مشکل، با دوستان و آشنایان خود صحبت کنند و یا از آن‌ها راهکار بگیرند! اما آن راهکارها اغلب غیراصولی است و خیلی از اوقات منجر به بدتر شدن اوضاع می‌شود.
اما با مراجعه به یک روانشناس باتجربه و دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی / مشاوره روانشناسی آنلاین / مشاوره روانشناسی حضوری  مسیر جدیدی در زندگی شما قرار میگیرد که فرصت حل مشکل به شکل تخصصی و اصولی را میدهد.
مشاوره روانشناسی تلفنی میتواند در بسیاری از برهه های زندگی امروزی، شما را به سمت‌وسوی درستی هدایت ‌کند، از بروز و یا عمیق تر شدن مشکلات جلوگیری کند و نتایج بسیار مثبتی در زندگی داشته باشد.

در این بخش از سایت مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکترسلام میخواهیم درباره خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی با شما عزیزان صحبت کنیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

 

مشاوره روانشناسی تلفنی با موبایل

 • آشنایی قبل از ازدواج
 • اختلافات زناشویی
 • مسائل مربوط به خانواده
 • مسائل مربوط به خیانت همسر
 • مسائل مربوط به قبل و بعد طلاق
 • مسائل مربوط به کودکان و نوجوانان
 • مشاوره روانشناسی تلفنی برای بهبود روابط والد-فرزند
 • افزایش مهارت ارتباطی و بهبود روابط بین فردی
 • پیشرفت کاری و پیشرفت تحصیلی
 • اندوه پس از مرگ و از دست دادن عزیزان
 • مواجهه با تغییرات بزرگ در زندگی
 • اختلال افسردگی
 • اختلال استرس و اضطراب
 • اختلال وسواس فکری-رفتاری
 • مشاوره روانشناسی تلفنی برای کاهش ایده خودکشی
 • پرخاشگری
 • بهبود کیفیت زندگی و کسب آرامش و رضایت خاطر از زندگی
 • و…

مشاوره روانشناسی تلفنی با موبایل

مشاوره تلفنی قبل از ازدواج

مشاوره تلفنی قبل از ازدواج برای کسانی که قصد ازدواج دارند به کار میرود. در مشاوره قبل از ازدواج به کمک مشاوره روانشناسی تلفنی، تمام نکات لازم برای رسیدن به یک ازدواج موفق یادگرفته میشود. همچنین با آزمون و پرسشنامه های ازدواج، از شخصیت طرف مقابل آشنا شده و میزان سازگاری دو طرف با یکدیگر بررسی میشود. می دانید که در جامعه امروزی افراد زیادی با فرهنگ ها و تربیت های مختلفی زندگی می کنند و اخلاق متفاوتی دارند. بسیاری از افراد ممکن است اختلالات روحی و روانی داشته باشند و فقط یک روانشناس قادر به فهمیدن آن است. اگر مقوله ازدواج بصورت اصولی از جوانب مختلف (مثل فرهنگ خانوادگی، سلیقه های زوجین، طرز فکر واقعی افراد، سلامت روان، میزان مسئولیت پذیری و …) بررسی نشود ممکن است عواقب ناگواری که حتی بعد از طلاق نیز ادامه دارد داشته باشد. مشاوره ازدواج به شما کمک میکند که بهترین انتخاب را در مهم ترین بخش زندگی خود بگیرید.

در مشاوره قبل از ازدواج به کمک مشاوره روانشناسی تلفنی، تمام نکات لازم برای رسیدن به یک ازدواج موفق یادگرفته میشود

مشاوره تلفنی خانواده

خانواده از مهمترین ارکان احساس خوشبختی و رضایت خاطر از زندگی است. خانواده میتواند تمام زندگی یک فرد را تحت شعاع خود قرار دهد و از این رو هر معضلی که در خانواده باشد باید بررسی شود و راه درمان آن به کارگیری شود. از جمله این معضلات می توان به تعارضات والد-فرزندی، اختلاف زناشویی، اختلاف با خانواده همسر، خیانت، طلاق، اعتیاد و سردی روابط بین اعضا اشاره کرد.
شما می توانید با بهره گیری از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی با بهترین روانشناسان تهران که همگی بیش از 10سال تجربه کاری دارند، راهکارهای شیوه مواجهه و برون رفت از ناراحتی ها، مشکلات و چالش های زندگی را فراگیرید. بنابراین شما می توانید با بهره گیری از خدمات مشاوره خانواده تلفنی و مشاوره خانواده آنلاین با بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران در مرکز مشاوره دکترسلام، مشکلات خود در زمینه خانواده را حل کنید.

هر معضلی که در خانواده باشد باید بررسی شود و راه درمان آن به کارگیری شود.

مشاوره زناشویی تلفنی

جالب است بدانید روابط زناشویی بین زوجین، در صورت خوب بودن ۲۰% و در صورت بد بودن ۸۰% در زندگی مرد و زن تاثیر گذار است!!!ظاهرا این آمار گویای اهمیت روابط زناشویی در بین زوجین است. دانش روانشناسی نیز به خوبی از اهمیت آن آگاه شده و دست به کار شده است تا پرده باورهای نادرست را کنار بزند و زوجین را با واقعیت های رابطه زناشویی آشنا کند.
برخی از زوجین، طرز تفکر نادرستی در زمینه روابط زناشویی دارند. عده از زوجین به روابط زناشویی از چشم انجام وظیفه نگاه میکنند یا هستند زنانی که سالیان سال است از رابطه جنسی خود لذت نمی برند و خجالت میکشند نیازهای طبیعی شان را ابراز کنند. مشاوره روانشناسی تلفنی، از مشکلات روابط زناشویی گره گشایی میکند و مشاوره زناشویی بوجود آمده تا زوجین به آشتی در رابط جنسی خود دست یابند و بتوانند زندگی مشترکشان را نجات دهند.

مشاوره روانشناسی تلفنی، از مشکلات روابط زناشویی گره گشایی میکند

مشاوره کودک

کودک، دنیای خاص خودش را دارد. شخصیت و آینده زندگی کودک نیز در گرو محیط و تربیت خانوادگی است. امروزه به لطف دانش روانشناسی و علم فرزندپروری میتوان کودکان را آنگونه که شایسته است برای بزرگسالی تربیت کرد و برخی اوقات هم، برای تربیت فرزند باید از شیوه های مخصوصی استفاده کرد تا به درستی رشد و پرورش یابند.
شما میتوانید برای رشد و پرورش اصولی فرزند دلبند خود، از روانشناسان و مشاوران متخصص در حیطه کودک و نوجوان، که در مرکز مشاوره دکترسلام بصورت شبانه روزی فعالیت دارند کمک بگیرید.
با دریافت خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی، مشکلات و معضلات کودک خود (اعم از ترس، استرس و اضطراب، دروغگویی، تنبلی، گوشه گیری، رفتارهای بعد از طلاق والدین، پرخاشگری و …) را از دیدگاه علم روانشناسی توسط روانشناسان کودک و نوجوان بررسی کنید و راهکارهای مناسبی برای برطرف کردن آن ها بیابید.

برای تربیت فرزند باید از شیوه های مخصوصی استفاده کرد تا به درستی رشد و پرورش یابند. شما میتوانید برای رشد و پرورش اصولی فرزند دلبند خود، از روانشناسان و مشاوران متخصص در حیطه کودک و نوجوان، که در مرکز مشاوره دکترسلام بصورت شبانه روزی فعالیت دارند کمک بگیرید.

مشاوره نوجوان

دوره نوجوانی یکی از حساس ترین و پرمخاطره ترین دوره های زندگی فرزندان است. آشنایی با دوره مهم نوجوانی و ویژگی های این دوران، یکی از الزامات اصلی هر پدر و مادری است. در نوجوانی، علائم بلوغ جنسی دختر و پسر بروز پیدا میکند و شرایط خاصی را در آن ها بوجود می آورد. حال اگر والدین نوجوان، درک درستی از شرایط فعلی نداشته باشند و شیوه برخورد با فرزند خود را نداشته باشند، روابط والد-فرزندی ممکن است تیره و تار بشود و عواقب ناگواری برای فرزندان تازه به بلوغ رسیده به همراه داشته باشد.
در نتیجه لازم به ذکر است که والدین در زمینه بلوغ فرزندان خود و خصوصیت های این دوران با یک مشاور و روانشناس متخصص در ارتباط باشند و از خدماتی مثل مشاوره روانشناسی تلفنی استفاده کنند تا بتوانند آینده ای روشن برای فرزندان خود رقم بزنند.

مشاوره نوجوان

مشاوره وسواس

کسی که به مشکل وسواس فکری-عملی دچار میشود، به تدریج تنها خواهد شد. کسی دوست ندارد در کنار فردی باشد که دائما فکر و ذهن و دغدغه اش، درگیر مسائلی از قبیل تمیز کردن است و تمام هوش و حواسش به آن است. البته اگر از کناره گیری و مشکل با اطرافیان بگذریم، باید بدانیم فردی که وسواس دارد بیشتر از بقیه خودش عذاب میکشد. شاید در ابتدای بیماری وسواس، عواقب و عوارض آن مشاهده نشود ولی به مرور زمان این وسواس شدیدتر شده، حتی بیماری های جسمی هم از راه میرسد و زندگی فرد مختل میشود.
امروزه مشاوره روانشناسی تلفنی قادر به درمان و حذف وسواس از ذهن افراد شده و آنچه در نتایج مشاوره روانشناسی تلفنی در حوزه وسواس مشاهده میشود، بازگشت فرد وسواسی به زندگی عادی است تا بتواند دور از هر فکر مزاحمی، زندگی عادی داشته باشد.

مشاوره وسواس

مشاوره تلفنی افسردگی

کسانی که دچار افسردگی میشوند، انگیزه خود برای زندگی را از دست میدهند. موفقیت، جایگاه اجتماعی، شهرت، تفریح و هرچیزی که به ذهنتان برسد برایشان بی معنی میشود. دیگر علایق گذشته، حس خوبی برای آنها ندارد و دیگر هیچ دلیلی برای شادی و هیچ هدفی برای ادامه زندگی پاسخگو نیست.
افسرده شدن دلایل مختلفی میتواند داشته باشد. برای برخی افسردگی از کمالگرایی شروع می شود و برای برخی بصورت ژنتیکی است. برخی نیز از شرایط و محدودیت ها و گروهی هم از تلاش های بی نتیجه به افسردگی دچار میشوند.
متاسفانه افسردگی چیزی نیست که بتوان به تنهایی آن را درمان کرد. استفاده از خدمات مشاوره افسردگی با دکتر افسردگی در تهران اولین و مهم ترین قدم برای مواجهه با این اختلال خطرناک است. از آن جهت میگوییم اختلال خطرناک که اگر درمان نشود عواقب ناگواری حتی مانند ایده خودکشی را به همراه خواهد آورد. مشاوره افسردگی میتواند ابر سیاه افسردگی را از زندگی فرد کنار زده و به اون اجازه دیدن روی خوش زندگی را دهد (چون افراد افسرده به طرز بسیار زیادی منفی نگر هستند و ضعف ها و مشکلات خود را بزرگ می بینند)

مشاوره افسردگی در مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره فردی

زندگی یعنی فراز و نشیب و این مشخصه بارز زندگی است که هر فرد از لحظه تولد تا لحظه مرگ همواره با ناراحتی، مشکلات و چالش های مختلفی روبرو می شود. همچنین شناخت و تقویت توانایی های فردی در فرد میتواند به موفقیت در فراز و نشیب های زندگی کمک شایانی کند.

دلایل مختلف و زیادی برای دریافت مشاوره فردی وجود دارد که به برخی از آن ها اشاره میکنیم:

 • بهبود روابط بین فردی
 • لذت نبردن از زندگی
 • احساس تنهایی
 • احساس درک نشدن توسط اطرافیان
 • اعتیاد به هرچیزی! اعم از مواد مخدر، رابطه جنسی و رابطه عاطفی
 • کاهش اعتماد به نفس
 • افزایش مسئولیت پذیری
 • همیشه غمگین یا عصبانی بودن.
 • مرگ یکی از عزیزان
 • سوگ عاطفی یا شکست عشقی
 • درمان اختلال شخصیت
 • موفقیت شغلی و موفقیت تحصیلی

تماس با مشاوره روانشناسی تلفنی

بعضی از افراد ترجیح می دهند مشکلات و چالش های زندگی خود را شخصا و به تنهایی حل کنند و تا سرحد ممکن کسی نباشند که به مشاور و روانشناس مراجعه میکنند. همچنین اگر خودتان با با خدمات مشاوره روانشناسی مشکلی نداشته باشید، ممکن است در اطراف خود کسانی را دیده باشید که معتقدند خدمات روانشناسی برای کسانی است که مشکلات خیلی حاد دارند و به اصطلاح روانی شده اند!
ولی حقیقت این است که تماس با مشاوره روانشناسی تلفنی به افراد کمک می کند که ذهن خود را بهتر بشناسند و بتوانند مشکلات را به درستی مدیریت کنند و در بزنگاه های زندکی تصمیمات درستی بگیرند. به کمک مشاوره روانشناسی تلفنی، میتوان از دست احساسات و افکار مخرب رها شد و به خود و زندگی خود احساس بهتری داشت.

تماس با مشاوره روانشناسی تلفنی 02125917355

 

دلایل مراجعه به دکتر روانشناس تلفنی

استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی و افزایش رضایت خاطر از زندگی، فراموش کردن اتفاقات ناگوار، اتخاذ بهترین تصمیم در بزنگاه های زندگی، بهبود روابط بین فردی و … روز به روز اهمیت بیشتری برای خود پیدا میکند.
برخی از دلایل مراجعه به دکتر روانشناس تلفنی عبارتند از:

 • جلوگیری و بهبود پریشانی افکار و احساسات
 • درمان اختلالات شخصیتی
 • بهبود روابط بین فردی در خانواده و زوجین
 • شناخت درست و جامع از شخص موردنظر برای ازدواج
 • اتخاذ بهترین شیوه و مکتب فرزندپروی
 • بحث در مورد تجربیات تلخ گذشته و سعی در فراموش کردن زخم های گذشته
 • درمان خلق و خوی افسرده و مضطرب
 • افزایش مهارت های زندگی
 • افزایش احساس آرامض خاطر و رضایت از زندگی

فواید مشاوره روانشناسی تلفنی

باعث میشود افکار خود را از زاویه متفاوت بینید

صحبت با یک مشاور، باعث میشود که افکار و احساسات خود را از یک نگاه جدید ببینید. همچنین باعث می شود راهکار های جدیدی در مورد ناراحتی ها و مشكلات خود پیدا کنید.

باعث کنار آمدن با احساسات تلخ میشود

جلسات مشاوره و صحبت با روانشناسان متخصص باعث میشود پرونده احساساتی از قبیل احساس گناه، پشیمانی، زخم های کهنه و … را یک بار برای همیشه ببیندید و با احساسات تلخ و تجربیات ناگوار خداحافظی کنید.

باعث میشود زوجین داور و کمک کننده ای بیطرف داشته باشند

این مورد یکی از دلایل اصلی رجوع زوجین به روانشناس است. متاسفانه اکثر زوجین در هنگام انتقاد، برخورد خوبی را نشان نمیدهند و هنگام دلخوری ها، مشکلات بزرگ تر و وخیم تر میشود. در چنین موضوعاتی وجود شخص ثالث بیطرف و مهم تر از همه متخصص در زمینه روابط زوجین ضرورت پیدا میکند تا زوجین در فضایی آرام و دور از هیجان (چه جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی چه آنلاین و چه حضوری) صحبت ها و نظرات خود را در کنار مشاور انجام دهند و روانشناس به هردوی آنها کمک کند که رابطه بهتری را تجربه کنند و دلخوری ها رفع شود.

باعث میشود در مشکلات خود احساس تنهایی نکنید

در جامعه امروزی اکثر مردم نمیتوانند احساسات و مشکلات خود را با افراد زندگی خود به اشتراک گذارند. همین امر نیز يكي از اصلی ترین دلايل استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی است. به نحوی که هم صحبتی با یک غریبه ای که شمارا نمیشناسند و قضاوت نمیکند و میتواند به شما آزادی در بروز صحبت در مورد چیزهایی که در دل شما مانده بدهد، باعث میشود در زندگی خود کمتر احساس تنهایی و رنج های درونی کنید.

باعث پیدا کردن راه آسانتر برای مقابله مشکلات میشود

ارتباط با روانشناسی که طی تجربه کاری خود هزاران هزار مشکل کوچک و بزرگ دیده است و با تحصیلاتی که دارد راهکارهای برون رفت از مشکلات روحی-روانی و فردی و بین فردی را می داند، باعث میشود راه آسان تری برای مقابله با مشکلات زندگی و برون رفت از وضعیت های روحی نامساعد پیش روی شما قرار بگیرد.

باعث افزایش و بهبود بهتر زیستن جسمی میشود

سلامت روان و بهزیستی جسمی رابطه مستقیمی دارند. با انجام جلسات مشاوره و رسیدن به آرمان افزایش رضایت خاطر و آرامش روانی، میتوان به انرژی بیشتر، انگیزه بهتر، خواب سلامت و اشتهای بهتری رسید.

باعث افزایش خودآگاهی میشود

در نهایت، بررسی احساسات، رفتار و شخصیت خود با دریافت خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی، به شما این امکان را می دهد تا خود را از بیرون مشاهده کنید نگاهی منطقی تری که منجر به افزایش خودآگاهی میشود داشته باشید.

شماره تلفن مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی تلفنی حوزه و مباحث بسیار گسترده ای را در برمی‌گیرد و این توانایی را دارد که مسائل و مشکلات را به شکل اصولی و از مسیر درست حل کند. مشاوره روانشناسی تلفنی موثرترین گزینه برای افرادیست که شرایط مراجعه حضوری را ندارند و در عین حال میخواهند که مسائل خود را به کمک یک مشاور و روانشناس متخصص حل کنند.
مشاور و روانشناس متخصص، دقیقا و کاملا با همان کیفیت و اثرگذاری جلسات حضوری، مشاوره روانشناسی تلفنی را ارائه می‌دهد و هیچ تفاوتی در کیفیت برگزاری و نتایج مشاوره تلفنی و حضوری وجود ندارد.
پس اگر شما به سلامت روان خود اهمیت می‌دهید قصد این را دارید که ناراحتی ها یا مشکلات خود را سریعا بهبود ببخشید و این مسیر را با مشاورینی توانمند و دلسوز طی کنید، به ما و تیم ما در مرکز مشاوره دکترسلام اعتماد کنید. همچنین شماره تلفن مشاوره روانشناسی 021.25917355 و شماره واتساپ 0921.2014880 میباشد.