مرکز مشاوره دکترسلام {کلینیک رواشناسی دکترسلام}

کلینیک روانشناسی دکترسلام

اولین مرکز 24ساعته در ایران

مرکز مشاوره دکترسلام 02125917355
مشاوره تلفنی
مشاوره آنلاین
مشاوره حضوری
مشاوره 24ساعته

امکان دریافت مشاوره فوری در هر ساعت از شبانه روز

روانشناسان مجرب

اختصاص روانشناس متخصص در حیطه درخواستی

مشاوره سریع

دریافت مشاوره بدون نیاز به نوبت قبلی

تعرفه مصوب

دریافت مشاوره با تعرفه مصوب سازمان نظام روانشناسی

سوالات متداول

از آنجا که شعار ما سرعت و سهولت در دریافت مشاوره روانشناسی است، شما با یک تماس یا پیغام در واتساپ میتوانید برای دریافت مشاوره اقدام کنید (لازم به ذکر است ما در کمتر از نیم ساعت شما را به روانشناس متخصص در حیطه درخواستی وصل میکنیم)

بله! تمامی روانشناسان ما دارای بیش از 10سال تجربه کاری هستند، همگی عضو انجمن رواشناسان ایران می باشند و صلاحیت آنها از فیلتر مدیریت احراز شده است.

قبل از برقرای جلسات مشاوره، سیستم ارجاع مجموعه (تیم پشتیبان) و سوپروایزر مرکز که دارای تحصیلات روانشناسی هستند، موضوع شما را بررسی میکنند و روانشناس متخصص در حیطه درخواستی را برای شما انتخاب میکنند تا بطور قطع از جلسات خود رضایت کاملی داشته باشید

مشاور خانواده ارومیه

مشاوره خانواده در ارومیه 021.25917355

فهرست مطالب

در همه خانواده ها مشکلاتی میتواند رخ دهد و گاهی سبب ایجاد فاصله و بروز تنش بین اعضای خانواده شود. برای اینکه مشکلات خانوادگی به مشکلات بزرگتری تبدیل نشوند و بتوان تعارضات خانوادگی را برطرف کرد، مشاور خانواده ارومیه میتواند در این امر به اعضای خانواده کمک کند. همچنین مشاور خانواده میتواند علاوه بر ارائه راهکار حل مسئله، به شما مهارت های ارتباطی و همسرداری را نیز بیاموزد تا با یکدیگر روابط بهتری داشته باشید.

اگر شما فکر میکنید با مشکلات خانوادگی سر و کار دارید و برای مدیریت و برطرف کردن آن نیاز به کمک دارید، باید از مشاوره خانواده استفاده کنید. رواشناس خانواده در موارد مختلفی اعم از موارد زیر میتواند به شما کمک کند:

 • اگر با همسر خود مشکلات زناشویی دارید
 • اگر صحبت های شما به تنش در خانواده می انجامد
 • اگر از شریط عاطفی خود راضی نیستید
 • اگر قصد طلاق و جدایی دارید
 • اگر خیانتی رخ داده است
 • اگر با همسر خود اختلاف نظر و اختلاف عقاید دارید
 • اگر یکی از اعضای خانواده دچار مشکلات روحی-روانی است
 • اگر در ارتباط با فرزند خود دچار مشکل شده اید
 • اگر نیاز به آموختن مهارت های فرزند پروری و ارتباط با فرزند دارید
 • اگر فرزندان شما با هم مشکل دارند
 • و …

اگر شما دچار مشکلات خانوادگی هستید و نیاز به مشاوره خانواده  دارید، میتوانید از خدمات مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی و مشاوره خانواده در واتساپ استفاده کنید. در کلینیک ما بهترین روانشناسان تهران که همگی بیش از 10سال تجربه کاری دارند بصورت 24ساعته آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین هستند. لازم به ذکر است تمامی خدمات این مرکز، کمتر از تعرفه مصوب دولتی است. برای دریافت مشاوره بدون نیاز به نوبت قبلی فقط کافیست با شماره تماس 021.25917355 و شماره واتساپ 0921.2014880 در ارتباط باشید.

مشاور خانواده در ارومیه

حل مشکلات و مسائل مربوط به خانواده موضوع مهم و اساسی است و نیاز به بررسی تخصصی و راهکارهای منطبق بر اصول روانشناسی دارد. به همین دلیل پیشنهاد میشود هرگز به افراد غیر متخصص و کم تجربه مراجعه نکنید.

اگر شما نیاز به مشاور خانواده در ارومیه را دارید، ما در کلینیک روانشناسی دکترسلام بعنوان بزرگترین مرکز مشاوره خانواده و اولین مرکز شبانه روزی همراه شماییم. ما با تیمی از بهترین رواشناسان خانواده و متعهد به اصول حرفه ای آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین به تمام مردم ایران و مقیم خارج از کشور هستیم.

از آنجایی که بسیاری از شهروندان از نبود روانشناس مجرب در شهر خود گلایه دارند و گاهی اوقات از مراجعه به آن ها رضایت کافی را ندارند، خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی گسترش یافته است. مشاوره تلفنی مزایای بیشماری دارد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم:

 • مشاوره تلفنی بصورت شبانه روزی و 24ساعته است
 • مشاوره تلفنی هزینه های کمتری نسبت به مشاوره حضوری دارد
 • مشاوره تلفنی میتواند بدون نیاز به دریافت نوبت قبلی انجام شود
 • هنگامی که مشکل خاصی رخ دهد میتوان به سرعت با روانشناس صحبت کرد
 • در مشاوره تلفنی میتوان بدون دغدغه از بهترین روانشناسان تهران مشاوره گرفت
 • در مشاوره تلفنی میتوان بصورت ناشناس و بدون خجالت مشاوره دریافت کرد
 • در مشاوره تلفنی چون تمرکز روی صحبت است، ارتباط خوبی بین مشاور خانواده و مراجع شکل میگیرد
 • مشاوره تلفنی دردسرهای مشاوره حضوری را ندارد و حتی همین الآن میتوانید در کمتر از 5دقیقه با روانشناس خود صحبت کنید 

مشاوره خانواده در ارومیه 021.2015917355

بهترین مشاور خانواده در ارومیه

مشکل در ارتباط بین اعضای خانواده با یکدیگر، میتواند به کلیت خانواده آسیب برساند و تنش هارا بیشتر کند. چرا که رفتار های زننده به این دلیل رخ میدهد که اعضای خانواده، یکدیگر را درک نمیکنند. حال اگر شما به دنبال بهترین مشاور خانواده در ارومیه هستید، میتوانید از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی استفاده کنید و با بهترین روانشناسان تهران از کلینیک روانشناسی دکترسلام در ارتباط باشید.

متخصص مشاوره خانواده در کلینیک ما برای رسیدن شما به آرامش، آمادگی برای مدیریت مشکلات بوجود آمده، نظم بخشی به احساسات و هیجانات شما، ریشه یابی و ارائه راهکار برای حل مشکلات خانوادگی فعالیت میکند.

همچنین بدون شک میتوان گفت که یکی از بزرگترین مراکز مشاوره در ایران، مرکز مشاوره دکترسلام می باشد که با تیمی از برترین و باتجربه ترین روانشناسان تهران ارائه دهنده خدمات مشاوره حضوری و مشاوره به صورت تلفنی برای تمامی مردم ایران است. این مرکز افتخار دارد تاکنون توانسته با فعالیت 24ساعته خود گامی در حل مشکلات خانوادگی بردارد تا مراجعین بتوانند در هر ساعت از شبانه روز با روانشناس صحبت کنند و با دریافت راهکاری های علمی، تجربی و اصولی مشکلات خود را برطرف کنند.

بهترین مشاوره خانواده در ارومیه بصورت شبانه روزی 021.25917355