مرکز مشاوره دکترسلام {کلینیک رواشناسی دکترسلام}

کلینیک روانشناسی دکترسلام

اولین مرکز مشاوره 24ساعته در ایران

مرکز مشاوره دکترسلام 02125917355
مشاوره تلفنی
مشاوره آنلاین
مشاوره حضوری
مشاوره 24ساعته

امکان دریافت مشاوره فوری در هر ساعت از شبانه روز

روانشناسان مجرب

اختصاص روانشناس متخصص در حیطه درخواستی

مشاوره سریع

دریافت مشاوره بدون نیاز به نوبت قبلی

تعرفه مصوب

دریافت مشاوره با تعرفه مصوب سازمان نظام روانشناسی

سوالات متداول

از آنجا که شعار ما سرعت و سهولت در دریافت مشاوره روانشناسی است، شما با یک تماس یا پیغام در واتساپ میتوانید برای دریافت مشاوره اقدام کنید (لازم به ذکر است ما در کمتر از نیم ساعت شما را به روانشناس متخصص در حیطه درخواستی وصل میکنیم)

بله! تمامی روانشناسان ما دارای بیش از 10سال تجربه کاری هستند، همگی عضو انجمن رواشناسان ایران می باشند و صلاحیت آنها از فیلتر مدیریت احراز شده است.

قبل از برقرای جلسات مشاوره، سیستم ارجاع مجموعه (تیم پشتیبان) و سوپروایزر مرکز که دارای تحصیلات روانشناسی هستند، موضوع شما را بررسی میکنند و روانشناس متخصص در حیطه درخواستی را برای شما انتخاب میکنند تا بطور قطع از جلسات خود رضایت کاملی داشته باشید

مشاوره خانواده اردبیل

مشاوره خانواده اردبیل 021.25917355

فهرست مطالب

در همه خانواده ها ممکن است تنش و کشمکش بوجود بیاید و شاهد سردی در روابط بین اعضای خانواده باشیم. به همین دلیل مشاوره خانواده گزینه درستی برای کمک به بهبود روابط، حل مشکلات خانوادگی، درک بهتر از یکدیگر و رهایی از موقعیت های دشوار در اختلافات زناشویی باشد. بطور خلاصه هدف مشاوره خانواده اردبیل این است در جهت برطرف کردن مشکلات روحی، ارتباطی و عاطفی هر یک از اعضای خانواده قدم بردارد.

اگر شما به دنبال حل تعارضات و مشکلات خانواده خود توسط دکتر روانشناس خانواده هستید، کلینیک روانشناسی دکترسلام که بصورت شبانه روزی فعالیت دارد و گروهی از بهترین متخصین مشاوره خانواده که همگی بیش از 10سال تجربه کاری دارند را انتخاب کنید. ما در کلینیک شبانه روزی خود با شعار مشاوره خانواده برای ساخت روابط خراب شده توانسته ایم به هزاران مراجع، مشاوره خانواده تلفنی 24ساعته بدهیم و بسیاری از مشکلات را بهبود ببخشیم.

 

مشاوره خانواده در اردبیل

مشاوره خانواده می تواند با انواع مختلفی از مشکلات از جمله افسردگی، مشکلات زناشویی، اضطراب عاطفی، مشکلات روانی شخصی و روابط والدین و فرزند مقابله کند. همچنین مطالعات نشان داده اند که مشاوره خانواده می تواند در مواجهه با بسیاری از مشکلات روانی یا روابط، مانند: ارتباط با همسر، مسائل زناشویی، ناراحتی عاطفی ، مشکلات رفتاری فرزندان و… موثر باشد.

اگر شما در یک رابطه احساس تنهایی می کنید؟ نمی توانید با همسرتان ارتباط برقرار کنید؟ احساس می کنید نمی توانید با روابط تیره خانوادگی کنار بیایید؟ از موقعیت های خانوادگی مانند طلاق، تک والد، ازدواج مجدد، جدایی اعضای خانواده، اصطکاک در روابط خانوادگی سه نسل و … تحت فشار هستید و می خواهید به دنبال کمک و حمایت باشید؟ بدانید که مشاوره خانواده در اردبیل به داشتن یک زندگی سالم خانوادگی کمک می‌کند.

همانطور که در بالا گفته شد، مشکلات خانوادگی اغلب بر رفتار و عملکرد فردی نیز تأثیر می‌گذارند. بنابراین، مشاوره خانواده تنها برای کمک به افراد برای مقابله با مشکلات خانوادگی نیست و افراد میتوانند به تنهایی نیز از مشاوره خانواده استفاده کنند.

مشاوره خانواده در اردبیل بصورت تلفنی و آنلاین در واتساپ

دکتر مشاوره خانواده در اردبیل

مشورت کردن و گرفتن راهنمایی از افراد متخصص همیشه کار درستی بوده است. افرادی برای برطرف شدن مشکلات خانوادگی خود از روانشناسان خانواده کمک میگیرند بطور قطع، سریعتر و آسان تر میتوانند بر مشکلاتشان فائق آیند. فقط نیازهای مادی و مشکلات جسمی نیست که نیاز فوری به برطرف شدن دارد، بلکه سلامت روان به اندازه سلامت جسمی و نیازهای مادی مهم است و حتما باید توسط یک روانشناس بررسی و برطرف شود. در غیر اینصورت ممکن است مشکلات وخیم تر شود.

لازم به ذکر است که حتما نباید مشکلات بسیار بزرگ و حل نشدنی در زندگی شما وجود داشته باشد تا به دکتر مشاوره خانواده در اردبیل مراجعه کنید. بلکه خانواده های معمولی نیز میتوانند برای بسیاری از مواردی که برخی از آنها در ادامه مطلب ذکر میشوند مراجعه کنند:

 • یادگیری مهارت همسرداری
 • یادگیری مهارت های فرزندپروری
 • یادگیری مهارت حل مسئله
 • بهبود روابط عاطفی
 • بهبود روابط زناشویی

دکتر مشاوره خانواده در اردبیل

بهترین مشاوره خانواده در اردبیل

در دنیای امروزی روابط انسانها با یکدگیر دستخوش تغییرات بزرگی شده است و افراد نیاز بیشتری به آموختن مهارت های ارتباطی و حل مسئله دارند. باید گفت حتی مشکلات ساده و به ظاهر کوچک این امکان را دارد که به مشکلات بزرگتری تبدیل شود و یک خانواده را با معضلات بزرگی رو به رو کند. به منظور جلوگیری از چنین شرایطی توصیه میکنیم مشکلات خود را با بهترین مشاوره خانواده در اردبیل مطرح کنید و با فراگیری نکاتی که روانشناس خانواده به شما میگوید مشکلات خانوادگی خود را مدیریت کنید و راهکاری منطقی و صحیح مشاهده کنید.

در مورد این موضوع باید گفت روانشناس خانواده با ارزیابی و بررسی ریشه ای مشکلات بوجود آمده، راهکارهای قابل اجرا به شما میدهد تا علاوه بر حل مسائل، از بدتر شدن مشکلات و بروز مشکلات جدید پیشگیری شود. از رایج ترین مواردی که در بهترین مشاوره خانواده اردبیل مطرح میشوند عبارت اند از:

 • اختلاف نظر بین اعضای خانواده
 • مشکلات زناشویی
 • سردی در روابط
 • طلاق از همسر
 • خیانت زن به مرد و مرد به زن
 • وجود مشکل بین والدین و فرزندان
 • مشکلات روحی یا روانی در یکی از اعضای خانواده

بهترین مشاوره خانواده در اردبیل را از کلینیک دکترسلام بخواهید

شماره تلفن مشاور خانواده در اردبیل

تا اینجای مطلب گفتیم که افرادی که در یک اجتماع واحدی مانند خانواده در کنار یکدیگر زندگی میکنند ممکن است در خیلی از مسائل با یکدگیر هم نظر نباشند و هریک جهان بینی مختص خود را داشته باشند. زمانی که هم نظر نبودن و عدم تفاهم سبب بروز مشکلات خانوادگی شود باید از علم روانشناسی استفاده کرد. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند های ذهنی است و روانشناسان میتوانند به کمک مراجعین بیایند و برای حل مشکلات رفتاری و ذهنی اعضای خانواده قدم بردارند.

اگر شما به دنبال شماره تلفن خانواده در اردبیل هستید میتوانید از خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره خانواده در واتساپ کلینیک روانشناسی دکترسلام استفاده کنید. ما در این مرکز با تیمی از بهترین روانشناسان خانواده که همگی بیش از 10سال تجربه کاری دارند بصورت 24ساعته و بدون نیاز به دریافت نوبت قبلی فعالیت میکنیم. فقط کافیست با شماره تماس 021.25917355 و شماره واتساپ 0921.2014880 در ارتباط باشید.

شماره تلفن مشاوره خانواده در اردبیل 02125917355 می باشد

منبع خارجی بخشی از این مطلب: 123ccf.fr