مرکز مشاوره دکترسلام {کلینیک رواشناسی دکترسلام}

مرکز مشاوره دکترسلام

اولین کلینیک 24ساعته در ایران

کلینیک روانشناسی دکتر سلام (مرکز مشاوره دکترسلام)
مشاوره تلفنی
مشاوره آنلاین
مشاوره حضوری
سرعت و سهولت

فرآیند نوبت دهی در اسرع وقت صورت میگیرد و حداکثر طی 10دقیقه به تراپیست مجرب در حیطه درخواستی وصل میشوید.

تعرفه های مصوب

کلیه خدمات با تعرفه کمتر از تعرفه مصوب 1403 انجام میشود. همچنین تمامی مشاورین بیش از 10سال تجربه کاری دارند.

تایم کاری منعطف

شما در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل، میتوانید از خدمات مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری استفاده کنید.

سوالات متداول

از آنجا که شعار ما سرعت و سهولت در دریافت مشاوره روانشناسی است، شما با یک تماس یا پیغام در واتساپ میتوانید برای دریافت مشاوره اقدام کنید (لازم به ذکر است ما در کمتر از نیم ساعت شما را به روانشناس متخصص در حیطه درخواستی وصل میکنیم)

بله! تمامی روانشناسان ما دارای بیش از 10سال تجربه کاری هستند، همگی عضو انجمن رواشناسان ایران می باشند و صلاحیت آنها از فیلتر مدیریت احراز شده است.

قبل از برقرای جلسات مشاوره، سیستم ارجاع مجموعه (تیم پشتیبان) و سوپروایزر مرکز که دارای تحصیلات روانشناسی هستند، موضوع شما را بررسی میکنند و روانشناس متخصص در حیطه درخواستی را برای شما انتخاب میکنند تا بطور قطع از جلسات خود رضایت کاملی داشته باشید

مشاوره خانواده قم

شماره تلفن مشاوره خانواده قم 02125917355

فهرست مطالب

مشاوره خانواده برای اعضای خانواده همواره به عنوان یکی از راه‌های موثر در حل مشکلات روابط خانوادگی شناخته می‌شود. در این روش، خانواده تحت نظر یکی از مشاورین مرکز مشاوره دکترسلام قرار می‌گیرند که با استفاده از تکنیک‌های روانشناختی و زوج‌درمانی، به رفع مشکلاتی که درون خانواده وجود دارد کمک می‌کند.

در برخی موارد، شاید اعضای خانواده به دلایلی مانند اختلاف در نظرات، انتظارات و ارزش‌ها، روابط بد با یکدیگر داشته باشند و باعث شده با هم زندگی کردن به خطر بیافتد. این مسائل می‌تواند منجر به اضطراب، استرس و افزایش تعداد جدایی‌ها در خانواده شود.

از جمله تلاش هایی که مشاوره خانواده قم می‌کند، کمک به عضو خانواده در شناسایی بیش از حد انتظار داشتن یا انتظارات نامعقول، وقتیکه آن انتظارات بر مبنای طبقات اجتماعی، جنسیت، رده سنی، نقش‌های جنسیتی و ارزش‌های فرهنگی ساخته شده‌اند، می‌باشد. هدف مرکز مشاوره خانواده قم، استدلال برای موضوع یا مسیری که برای حل مسائل خانوادگی مناسب نمی‌باشد، حذف رفتارهای سلبی، تغییر الگوهای روابطی و انجام فعالیت‌هایی می‌باشد که به افزایش همدلی خانواده کمک می‌کند.

مطالعه این مطلب توصیه میشود: مشاوره خیانت

آدرس و شماره بهترین مشاور خانواده در قم 02125917355

بهترین مشاور خانواده در قم

مسائل خانوادگی گاهی اوقات پیچیده و دشوار هستند که فرد به تنهایی نمی‌تواند آنها را حل کند. در این شرایط، بهترین مشاور خانواده در قم، می‌تواند به عنوان یک راهکار جهت حل مسئله و بهبود روابط خانوادگی مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مزایای انتخاب بهترین مشاور خانواده در قم، این است که در آن همه اعضای خانواده در حل مسئله شرکت می‌کنند و با یکدیگر پیوند می‌سازند. در این روش، اعضای خانواده تحت نظارت مشاور قرار می‌گیرند و با ارائه راه حل‌های قابل اجرا، آنها را به حل مسئله و بهبود روابطشان راهنمایی می‌کند.

مشاوره خانواده می‌تواند به عنوان یک راه‌ حل بسیار مؤثر در رفع مسائل خانوادگی و بهبود روابط میان اعضای خانواده به کار گرفته شود. به عنوان مثال، یک خانواده ممکن است با مشکلاتی همچون بحث‌های مداوم، اختلاف در شیوه‌های تربیتی، نارضایتی‌های مالی و غیره مواجه شوند، که می‌تواند باعث تحمیل ضرر به روابط خانوادگی شان شود. به عنوان یک راه حل در این شرایط، مشاوره خانواده می‌تواند اساسی باشد. بهترین مشاور خانواده قم، اعضای خانواده را به درک هم‌دیگر ترغیب می‌کند و به کمک مهارت‌های ارتباطی، آنها را به یکدیگر نزدیک می‌کند.

راهکارهای بهترین مشاور خانواده در قم

به کارگیری راهکارهای بهترین مشاور خانواده در قم، می‌تواند به ایجاد روابط صمیمی و سالم در خانواده کمک کند و باعث کاهش تنش‌ها و افزایش رضایتمندی و خوشبختی درون خانواده شود. راهکارهایی که بهترین مشاور خانواده قم می‌تواند به اعضای خانواده پیشنهاد دهد، عبارتند از:

 • ارتباط صمیمانه: توصیه به اعضای خانواده برای برقراری ارتباط صمیمی با یکدیگر و اظهار علاقه و توجه به یکدیگر.
 • شناخت شخصیتی: شناخت شخصیتی اعضای خانواده، برای ایجاد هماهنگی بیشتر در ارتباطات بین آنها، بسیار مهم است.
 • رسیدگی به نیازها: بیشتر بر روی رسیدگی به نیازهای اعضای خانواده تمرکز کنید. برای این منظور پیشنهاد می‌شود که اعضای خانواده با یکدیگر صحبت کنند و به نیازهای همدیگر توجه کنند.
 • بازیابی اعتماد: در مواقعی که در خانواده مشکلی بوجود آمده، بازیابی اعتماد بین اعضای خانواده بسیار مهم است. به این منظور، باید با صحبت کردن با یکدیگر و تلاش برای رفع نیازهای همدیگر، تلاش برای بازیابی اعتماد میان اعضای خانواده کرد.
 • مدیریت تنش: مدیریت تنش نیز برای حل مسائل خانوادگی بسیار مهم است. به عنوان مثال، افراد می‌توانند از روش‌های تنفسی استفاده کنند تا تنش خود را کاهش دهند.

شماره و ادرس بهترین مرکز مشاوره خانواده قم 02125917355

مرکز مشاوره خانواده قم

مرکز مشاوره خانواده قم می‌تواند به شما در برطرف کردن مشکلات و تنش‌هایی که احساسات شما در روابط عاطفی بین فردی و خانوادگی به وجود می‌آورند، کمک کند. احساسات پیچیده و متنوع در رابطه با عشق، ازدواج، مسائل خانوادگی و بسیاری از موارد دیگر، ممکن است گاهی به گونه‌ای شوند که برای شما دشوار باشد تا یک راه حل قابل قبول پیدا کنید.

در مراکز مشاوره خانواده قم، شما می‌توانید به صورت مستقیم با یک مشاور در مورد احساسات و تمایلات خود صحبت کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از خودتان و دیگران پیدا کنید و راهکارهایی را برای حل مشکلات خود پیدا کنید. مرکز مشاوره خانواده قم، می‌تواند به شما کمک کند تا ارتباطات خود را با فرزندان، همسر و سایر اعضای خانواده تقویت کنید، که این امر می تواند به بهبود روابط عاطفی و خانوادگی شما کمک زیادی کند.

همچنین، در مرکز مشاوره خانواده قم، شما می‌توانید نظرات، انتظارات و ترس‌های خود را با مشاور در میان بگذارید تا درک بهتری از خود و دیگران پیدا کنید و برای بهبود روابط عاطفی و خانوادگی خود اقدام کنید.

اهمیت مراجعه به مرکز مشاوره خانواده در قم

اگر شما به دنبال بهبود روابط خانوادگی خود هستید و به دنبال راه حل برای مشکلات خانوادگی خود هستید، مرکز مشاوره خانواده در قم، می‌تواند خیلی مفید واقع شود.

مرکز مشاوره خانواده در قم، می‌تواند به شما کمک کند که بتوانید بهتر درک کنید که چگونه می‌توانید خودتان و خانواده خود را تغییر دهید تا به زندگی بهتری دست پیدا کنید. مشکلات خانوادگی، اضطراب، استرس، افسردگی و دیگر مسائل روحی و روانی می‌تواند تاثیرات منفی بر روابط خانوادگی شما بگذارد. به عنوان یک مثال، مشکلات در رابطه با افراد خانواده می‌تواند سبب شده تا روزگار شما به بلایی تبدیل شود و حتی می‌تواند سبب جدایی شما از خانواده شود.

همچنین مرکز مشاوره خانواده در قم، به شما کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از خودتان، همسر و فرزندان بدست آورید. در این روند، می‌توانید به آرامش ذهنی خود برسید و روابط خود را با دیگر اعضای خانواده بهبود بخشید. هدف مشاوره خانواده، تقویت روابط خانوادگی و ارائه راه حل برای مشکلات خانوادگی شماست.

مشاور خانواده خوب در قم 02125917355 24ساعته

مشاور خانواده خوب در قم

عشق و رابطه عاطفی در طول زندگی انسان، می‌توانند دچار مسائل و تنش‌هایی شوند که ممکن است برای حل و فصل آن نیاز به انتخاب یک مشاور خانواده خوب در قم باشد. در واقع، مشاور خوب می‌تواند در یافتن راه‌ حل‌های رابطه‌ای و بهبود روابط عاطفی به عنوان یک راهکار مؤثر استفاده شود.

یکی از بزرگترین دلایلی که ممکن است نیاز به انتخاب مشاور خانواده خوب در قم باشد، ناهماهنگی‌های که بین دو نفر به وجود می‌آیند است. هر فرد دارای گذشته، تجربیات خود، ارزش‌های شخصی و مسائل روحی خود است، که ممکن است با دیگر فرد تضاد داشته باشد. در این حالت یک‌یا دو جلسه مشاوره خوب میتواند به شما کمک کند که درک بهتری از فرد مقابل و نیازهای او کسب کنید و برای رشد و تعالی رابطه خود، بهترین راه‌حل‌ها را پیدا کنید.

در مواردی هم ممکن است تجربه اختلاف در نظرات به گونه‌ای باشد که فرزندان، خانواده‌های قبلی و برخی موارد دیگر، برقراری رابطه عاطفیشان را مسدود کرده باشند. مشاوره خانواده خوب در قم، در این شرایط می‌تواند در ایجاد مسیر مناسب جهت رفع این تعارضات کمک کند.

غیر از این موارد، مشاور خانواده خوب در قم، می‌تواند به عنوان یک راهکار مؤثر برای یادگیری مهارت‌های ارتباطی و درک بهتر دینامیک رفتاری روابط عاطفی و خانوادگی مورد استفاده قرار گیرد. ایجاد یک فرصت برای گفتگو و بازخورد دادن به یکدیگر، برای بهبود روابط عاطفی بسیار مهم است و مشاوره خانواده می‌تواند به عنوان یک فرصت مناسب برای این کار شناخته شود.

مشاوره زناشویی قم

مشاوره زناشویی می‌تواند در دعوای زوجین کمک کند. معمولاً زن و شوهر در زندگی مشترک با اختلافات و نظرات متفاوتی مواجه می‌شوند و این ممکن است باعث نارضایتی، تغییر و اضطراب شود. با کمک یک مشاور خانواده، زوجان می‌توانند به یکدیگر گوش دهند و مسائل را با یکدیگر مرور کنند.
مشاوره زناشویی قم، می‌تواند به زوجین کمک کند تا به یکدیگر گوش دهند، چگونگی ارتباط برقرار کنند، راه‌حل‌هایی برای مشکلات مشترک پیدا کنند و به رسیدن به توافق کمک کنند. هدف مشاوره خانواده در دعوای زوجین، بهبود ارتباط بین زوجین و پایه‌گذاری برای ارتباط بهتر بین ایشان است.

همچنین، مشاور زناشویی قم، می‌تواند به دو نفر کمک کند که مشکل خود را از نقطه نظر یکدیگر ببینند و مشخص کنند که چگونه می‌توانند با هم کار کنند تا به راه‌حل‌های قابل قبول برسند. در کنار این‌ها، مشاور اختلافات زن و شوهر می‌تواند به زوجین کمک کند تا دوباره به ارتباطات خود با یکدیگر نوید دهند و بهبودی این رابطه را تجربه کنند.

کاربرد مشاوره زناشویی قم

دعوای زوجین، یکی از شایع‌ترین مسائلی است که می‌تواند روابط خانوادگی را تحت تأثیر قرار دهد. در این حالت، مشاوره زناشویی قم می تواند به دو نفر کمک کند راه حلی برای حل اختلافاتشان پیدا کنند.

یکی از مسائل اصلی که در دعوای زوجین باید بررسی شود، عدم توانایی زوجین برای ارتباط صحیح با یکدیگر است. در این حالت، مشاور روابط زناشویی در قم، می‌تواند به زوجین کمک کند تا روش‌های بهتری برای برقراری ارتباط موثر و سالم با یکدیگر پیدا کنند. به علاوه، بهترین مشاور زناشویی در قم، می‌تواند به زوجین کمک کند تا مسائلی که در ارتباط آن‌ها بوجود می‌آید را شناسایی کنند تا بتوانند روش‌هایی برای پیشگیری و مدیریت این مسائل یاد بگیرند.

در بعضی از موارد، اختلافات مالی نیز می‌تواند خلق دعوا بین زوجین باشد. مشاوره زناشویی در این حالت می‌تواند به زوجین کمک کند تا بتوانند روابط مالی خود را بهبود بخشند و برای مدیریت بهتر مالی خود راه‌حل‌هایی را پیشنهاد کند. همچنین، در بعضی از موارد دعوا بین زوجین به دلیل ناتوانی در انجام پروژه‌های جدید، برنامه‌ریزی اشتباه، تعادل کار-زندگی نامتعادل وغیره ایجاد می‌شود. در این حالت، مشاور می‌تواند به زوجین کمک کند تا از راه‌های رفع این مشکلات مطلع شوند و بتوانند بهبود روابط خود را ایجاد کنند.

مزایای مشاوره خانواده در قم

مشاوره خانواده در قم یک فرآیند بسیار کارآمد است که با استفاده از تکنیک ها و روش‌های خاص، به رشد و پیشرفت خانواده کمک می‌کند. در ادامه به برخی از مزایای مشاوره خانواده در قم برای زندگی اشاره می‌کنیم:

 • بهبود ارتباطات خانوادگی: این امر به واسطه بهبود مهارت‌های ارتباطی میان اعضای خانواده اتفاق می‌افتد و منجر به افزایش نزدیکی و احترام به یکدیگر می‌شود.
 • بهبود کنترل رفتاری فردی: به واسطه فراگیر کردن مهارت‌های ارتباطی، خلاقیت، مدیریت خشم و غیره، افراد قادر می شوند رفتارهای خود را کنترل کرده و بهبود بخشند.
 • بهبود خود شناختی: مشاوره خانواده به شخص کمک می‌کند تا بیشتر درک کند که چگونه از کودکی و خانواده باعث شده است تا به شخصیت فعلی خود برسد و چگونه می‌تواند پیشرفت کند.
 • بهبود رفتار کودکان: مشاوره خانواده در قم به والدین کمک می‌کند تا روش‌های خاصی برای برخورد با کودکان خود پیدا کنند و به بهبود رفتار کودکان خود از طریق اعمال محدودیت نیاز داشته باشند.
 • بهبود روابط دوستانه و اجتماعی: خانوادگی که ارتباطات سالم را با هم دارند، قادر خواهند بود در روابط دوستی و اجتماعی خود به بهترین شکل پیشرفت کنند.
 • استفاده از تکنیک‌های موثر: مشاوره خانواده قم از تکنیک‌ها و روش‌های خاصی برای رفع مشکلات خانوادگی استفاده می‌کند. به واسطه این روش‌ها بهبود فرایند ارتباط و خانوادگی را با انعطاف بیشتری برآورده می‌کند.
 • حل مشکلات و خیلی چیزی که دیگر امکان نمی‌دهد: فرآیند مشاوره خانواده به افراد کمک می‌کند تا مشکلات خود را برای حل و فصل بیان کنند، با دیدگاه‌های متفاوت به حل مشکلات دست یابند و به تبدیل انسان شدن بهتری دست یابند.

مشاوره خانواده قم نیروگاه

اگر ساکن منطقه نیروگاه در قم هستید میتوانید روی لینک آبی کلیک کنید تا لیست مراکز مشاوره خانواده قم نیروگاه را مشاهده کنید.

مشاوره خانواده قم نیروگاه، به عنوان یکی از راهکارهای اصلی در بهبود روابط خانوادگی و تسلط بر مهارت‌های زندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع، همه ما الگوهای ارتباطی و رفتاری مختلفی را در خانواده‌مان یاد می‌گیریم که به مرور زمان در زندگی شخصی و اجتماعی خود به کار می‌گیریم. بنابراین، برای داشتن روابط خانوادگی سالم و درک بهتری از رفتار خود و دیگران، آشنایی با مهارت‌های زندگی و بهره‌مندی از مشاوره خانوادگی اهمیت زیادی دارد.

مشاوره خانواده نیروگاه قم، به شما کمک می‌کند تا با تمرکز بر روابط خانوادگی و مهارت‌های زندگی، هماهنگی و حل مشکلات خانوادگی را بهبود بخشید. با مشاوره خانواده می‌توان به بهبود روابط خانوادگی، افزایش هماهنگی، کاهش سطح تنش و استرس، رفع تضادهای احساسی و بهبود مهارت‌های ارتباطی رسید.

در واقع، مشاوره خانواده قم به شما کمک می‌کند تا با شناخت بهتری از خود و دیگران، درک بهتری از نیازها و ترس‌های خود و دیگران داشته باشید و در نتیجه، به مهارت‌های لازم برای پیشرفت در زندگی خود برسید.

لیست مراکز روانشناسی قم در مسیریاب

error: شما قادر به کپی مطالب این سایت نیستید
پیمایش به بالا